27. 4. 2019: Celodenní workshop Vztahy podle 5 elementů (Zlín)


Detaily události


Celodenní aktivní workshop s bohatým teoretickým úvodem je zaměřený na hlubokou analýzu vašich rodinných, pracovních i přátelských vztahů a na jejich zlepšení pomocí pěti elementů. Každý z nás se narodil v některém z pěti elementů (dřevo, oheň, země, kov, voda).

Vztahy mezi prvky (a lidmi):

Tyto prvky na sebe vzájemně působí skrze tři různé cykly:
 • rození (vztah matka–dítě)
 • destrukce (dítě–matka)
 • ovládání (prarodič–vnuk).

Do pentagramu pěti prvků tak můžeme zakreslit nejen vztahy v konkrétní rodině (či jiném partnerském uskupení), ale také vztahy pracovní a přátelské.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO! https://youtu.be/wJ0rwsm6x2E

Co se dozvíte a naučíte?

K těmto pentagramům následně přidáváme ještě analýzu znamení, v nichž se jednotliví aktéři vztahů narodili: západní zvířetník, východní zvířetník a numerologie. Při hledání řešení vztahů využíváme teorii a praxi pěti elementů a feng-šuej.

Všechny tyto čtyři metody:

 • pět elementů
 • západní
 • a východní znamení
 • a numerologie

vytvářejí velmi podrobnou vztahovou mapu, na které odhalíte potenciální vztahové zádrhely, zjistíte, proč to v některé rodině klape a v jiné ne, nebo proč v práci od příchodu kolegyně nelze volně dýchat.

Pomocí hlubokého pochopení vztahové mřížky, v níž se nacházíme, a pomocí vlastností každého z pěti prvků se naučíte upravovat vztahy tak, aby sloužily lépe nejen vám, ale i všem, kdo se v nich s vámi nacházejí.

Průběh programu:

 • úvodní představení; kdo chce, popovídá svůj životní příběh a to, proč se na WS přihlásil
 • probrání pěti elementů, vztahů, přiřazení osob k jednotlivým elementům z pohledu data narození, konstituce a věku
 • letmý náhled do západního a východního zvířetníku
 • analýza jednotlivých rodinných a jiných vztahů podle toho, kdo z přítomných chce nahlédnout do problematiky za přítomnosti ostatních (možno i soukromě)

Cena:

 • 1 200 Kč/osobu (v ceně je tištěný handout, který můžete dále využívat)
Na tento workshop navazuje 7hodinový workshop na téma ŠŤASTNÁ A NAPLNĚNÁ SEXUALITA (zlínský termín bude vyhlášen).

Reference z prvního zlínského workshopu:

“Díky moc za sobotní workshop, byla to pecka (a taky díky za všechny ty přednášky, co pořádáš, opravdu je o TČM obrovský zájem).”

Marie (komplikovaná rybováha 🙂 )

Kurz měl opravdu grády, hlavně díky osobním příběhům všech zúčastněných… taková otevřenost byla skvělá… Věřím, že holky se získanými poznatky budou dále pracovat, vypadaly odhodlaně 🙂 ”

Eliška

“Srdečně zdravím, kurz byl pro mě jako pro pokročilého začátečníka přínosem. Pro člověka, který pentagram ještě neviděl, to asi bylo velké sousto. Průběh byl plynulý, velmi příjemná a důvěrná atmosféra, každá minuta mi něco dala. Je těžké skloubit tolik teorie, a ještě se věnovat každému účastníkovi extra, což však bylo pro každého to nejzajímavější a dávám tomu přednost před další teorií, kterou jsme „nestihli“ probrat. Stihli jme toho přesně tolik kolik stačilo. I tak toho bylo hodně. Pokud bude trvat snaha lektorky zachovat osobní přístup k účastníkům, kterého si velmi cením, bude zřejmě potřeba seminářů dvou. Vztahy jsou vždy složité a obsáhlé téma, chápu, že je toho hodně, co by nám lektorka ráda sdělila. Děkuji moc za příjemný a informacemi nabitý den!”

Hezký pozdrav z Lukova zasílá Radana K.

“Ahoj Eliško a Danielo, pro mě byl kurz velmi zlomový okamžik, otevřel mi oči nejenom přímo v sobotu, ale ještě potom doma, kdy jsem si udělala ještě další vztahové obrazce, týkající se rodiny a pracovních vztahů. Dbám rad a uvidím, co ukáže čas. Příjemné prostředí a lidé kolem mne, za mne super prožitá sobota. Určitě se přihlásím na Vztahy II, pokud to jde hned, tak se přihlašuji.”

Lenka P.

Přihlášky:

 • Jana Bobčíková, 607 914 308, jana.bobcikova@volny.cz