Ohlasy na mé přednášky a kurzy

Ohlasy na mé přednášky a kurzy je stránka, kde najdete ohlasy od účastníků mých přednášek, cvičenců z mých lekcí jógy a účastníků akcí, které pořádám, tak, jak je dostávám a zaznamenávám. U těch, kdo si nepřáli vystoupit pod jménem, uvádím zkratku jména a příjmení.”

10. 7. 2018: Jógovo-bylinkářský pobyt na Antariku (22.–24. 6.)

“Milá Danielo, děkuji  ještě jednou za krásný a naučný víkend na Antariku. Těšila jsem se na jógu i na bylinky – houby, se přiznám, šly trošku mimo mě. A právě tady bylo velké překvapení! Už nebudu chodit lesem a fotit si choroše na tapetu do mobilu, ale začnu je sbírat! Netušila jsem, co všechno je v nich ukryté a jaké mají léčivé účinky.  Na józe se mně líbilo zaměření na nastavení výchozích pozic. Na to často zapomínáme. Odvezla jsem si krásný pocit na těle i na duši. Děkuji Ti za nové informace a za sdílení, NAMASTE.”

Jana Bobčíková


“Danielko, ještě jednou moc děkuji  za úžasný víkend na Antariku. Moc jsem si užila jógu s nenásilným přechodem do jednotlivých pozic, obsáhlé a inspirativní přednášky o bylinkách i houbách. Člověk ani netuší, co vše nám naše matka příroda nabízí, stačí jen mít mysl a oči otevřené. O to více se teď těším na každou procházku. Děkuji také za odkazy na zajímavou literaturu, už jsem si nějaké knihy půjčila a studuju :-).

Těším se na další akce a přednášky s Tebou. NAMASTE.”

Jiřina Stolaříková


10. 7. 2018: Tělo je tvůj chrám (jógový kurz 5–6/2018):

“Co se mi na lekcích líbilo, je, že i jednoduché pozice mi daly zabrat a tělo se pěkně protáhlo. Že jsem se věnoval sobě a nemusel nijak moc přemýšlet. Tady trochu kecám, protože hlavu bylo třeba zapojit, abych pochopil, co mám dělat, a hlavně zda moje pozice aspoň trochu odpovídá té tvojí přecvičované. Negativa nejsou. Jen po cvičení jsem měl často pocit únavy a bylo mi chladno (tak do hodiny to odeznělo).” 
Vašek Komárek

26. 4. 2018: Jóga a práce s tělem

“Moc se mi líbí, že jednoduše a účinně umís vysvětlit, jak se dostat do správné pozice (natočit hrboly sedacích kostí k zemi, lehce vystrčit bederku), není divu, že má pak cvičení požadovaný účinek. Také ve správnou chvíli krátce vysvětlíš, proč je daná pozice přínosná (který meridián stimulujeme či který sval protáhneme či posílíme), baví mě krátičké a výstižné poznánky z fyziologie i čínské medicíny. A když je i program cvičení dobře udělaný, dáš dohromady z uvedených střípků mozaiku, kerá mě osobně vtáhe do děje tak, jak jsem to u jiných lektorů nezažil.”

MUDr. Vít Kašpárek 


15. 3. 2018: Léčivé houby našich lesů (přednáška v Brně):

“Dobrý den, promiňte, že pod odeslání requestu píšu až teď, poslední doba je hodně hutná na zážitky a na jejich vstřebávání… před Vaší přednáškou jsem si vnitřně opakoval mantru ,,budeš v klidu sedět a dávat pozor jako správný pozorovatel a nijak do toho zasahovat”, což se po prvních Vašich slovech nedalo zvládnout, takovou hloubku informací a porozumění, kterou jsem ucítíl.. totálně mi to zrušilo mé předsevzetí  😀 ala zázvor a informace o tom otevření pórů… ovšem to je ta věc, jak dojít klidu, udržet klid a nepropadat víru přítomnosti tak zvláštně, že si odnáším/přenáším/zapamatuji pouze slabší část dostupných vjemů.. (z Vaší přednášky si toho moc nepamatuji), proto se snažím dopídit ,co všechno to ovlivňuje a co třeba dělám špatně, respektiv nedělám a mohl bych dělat, pro lepší zpřítomnění a vnímání 🙂 Ještě jednou děkuji za přednášku a těším se na další setkání 🙂

TH


Ohlasy na čokoládovou jógu (kurz proběhl v listopadu a prosinci 2016)


Jóga v Domě dětí a mládeže Rychvald

Moc se mi to líbí, děláš to dobře, Dani, cítím se se squěle, dík ;-).

Tomáš (26. 1. 2016)

“Přeji dobrý večer paní Danielo. Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní lekci jógy ” na zkoušku”. Tělo dostalo, co chtělo- byť se někdy vzpouzelo a  pomoci křeče zarazilo na pár vteřin další aktivitu. Těším se na příští cvičení.

Změny k životu patří a tahle se dneska podařila, tak nevidím důvod, proč by i ty další neměly být stejně příjemné, neřku-li lepší.

Přeji sluníčkové dny plné pohody.”

RŠ (9. září 2015)

Za sebe velmi děkuji za pozitivní ohlas (bylo jich více, ale tento přišel v písemné podobě) a jsem moc ráda, že se kurz v DDM Rychvald otevřel. Sešla se tam skupinka velmi různorodých a velmi úžasných žen a několika odvážných mužů, se kterými se báječně pracuje ;-). Daniela

Obrázek převzat ze stránky: https://cz.pinterest.com/DannyJoeP/ying-yang/