Ohlasy na mé přednášky a kurzy

Ohlasy na mé přednášky a kurzy je stránka, kde najdete ohlasy od účastníků mých přednášek, cvičenců z mých lekcí jógy a účastníků akcí, které pořádám, tak, jak je dostávám a zaznamenávám. U těch, kdo si nepřáli vystoupit pod jménem, uvádím zkratku jména a příjmení.

15. 3. 2018: Léčivé houby našich lesů (přednáška v Brně):

“Dobrý den, promiňte, že pod odeslání requestu píšu až teď, poslední doba je hodně hutná na zážitky a na jejich vstřebávání… před Vaší přednáškou jsem si vnitřně opakoval mantru ,,budeš v klidu sedět a dávat pozor jako správný pozorovatel a nijak do toho zasahovat”, což se po prvních Vašich slovech nedalo zvládnout, takovou hloubku informací a porozumění, kterou jsem ucítíl.. totálně mi to zrušilo mé předsevzetí  😀 ala zázvor a informace o tom otevření pórů… ovšem to je ta věc, jak dojít klidu, udržet klid a nepropadat víru přítomnosti tak zvláštně, že si odnáším/přenáším/zapamatuji pouze slabší část dostupných vjemů.. (z Vaší přednášky si toho moc nepamatuji), proto se snažím dopídit ,co všechno to ovlivňuje a co třeba dělám špatně, respektiv nedělám a mohl bych dělat, pro lepší zpřítomnění a vnímání 🙂 Ještě jednou děkuji za přednášku a těším se na další setkání 🙂

TH


Ohlasy na čokoládovou jógu (kurz proběhl v listopadu a prosinci 2016)


Jóga v Domě dětí a mládeže Rychvald

Moc se mi to líbí, děláš to dobře, Dani, cítím se se squěle, dík ;-).

Tomáš (26. 1. 2016)

“Přeji dobrý večer paní Danielo. Chtěla bych Vám poděkovat za dnešní lekci jógy ” na zkoušku”. Tělo dostalo, co chtělo- byť se někdy vzpouzelo a  pomoci křeče zarazilo na pár vteřin další aktivitu. Těším se na příští cvičení.

Změny k životu patří a tahle se dneska podařila, tak nevidím důvod, proč by i ty další neměly být stejně příjemné, neřku-li lepší.

Přeji sluníčkové dny plné pohody.”

RŠ (9. září 2015)

Za sebe velmi děkuji za pozitivní ohlas (bylo jich více, ale tento přišel v písemné podobě) a jsem moc ráda, že se kurz v DDM Rychvald otevřel. Sešla se tam skupinka velmi různorodých a velmi úžasných žen a několika odvážných mužů, se kterými se báječně pracuje ;-). Daniela